Menu
  • Už se nám to hezky zelená, projekty na revitalizaci parčíku nesou "ovoce"

  • Děláme prostor i pro nejmenší, s heslem v jednoduchosti je síla.

  • Rekonstrukce garáže má finální podobu.

  • Jednotka nastoupena před novým přírůstkem.

znak_Mosty2

Reklamní sdělení
Vavito - dřevěné hračkyhttps://www.vavito.czDřevěné a ručně vyráběné hračky rozvíjející jemnou motoriku, kreativitu, inspirováno Montessori.
Kadeřnictví Veltrusyhttps://www.kadernictviveltrusy.czVeltrusy, kadeřnictví Veltrusy, stříhání, kadeřník, lóreal, dámské stříhání, panské stříhání,
US Army v Čechách 1945https://www.westbohemia1945.czWeb sběratele a e-shop s nabídkou US militarií připomíná osvobození českého západu v roce 1945.

Máte zájem být hasičem, pro mladé kluky a holky, pracujeme s mládeží  v pátky mezi 16-17h v mostecké hasičárně na ulici Formanská 378 Český Těšín - Mosty.

Hlavní vedoucí kolektivu mladých hasičů je Alexandra Urbanczyková 731 726 022, s případnými dotazy se na ní můžete obrátit.

Soutěžní rok 2022/2023

Začíná se zvolna, první je soutěž TFA v Českém Těšíně.

Soutěžní rok 2021/2022

Od září opět rozjíždíme práce s dětmi. Podzimní část již nevyjde, tak alespoň jarní část hry Plamen se jeví jako reálná s přípravou.

Soutěžní rok 2020/2021

Rok covidu, práce s dětmi nám není umožněna

Soutěžní rok 2019/2020

Docházka mladých hasičů není moc pravidelná i tak se nám podařil husarský kousek a postavili jsme kvalitní hlídku na podzimní kolo hry Plamen. Po dvou disciplínách se naše pětka statečných hasičů drží na parádní páté příčce.

V novém ročníku soutěžní sezóny máme v našem sboru dostatek dětí abychom postavili dva družstva na první kolo hry Plamen. Letos jsme po dlouhé době obsadili obě kategorie - jak mladších tak starších žáků. S příchodem nových dětí a rozdělení stávajících do různých kategorii bylo naše družstvo trošku oslabeno, avšak ještě je dost času abychom zapracovali a vytvořili si silnou základnu na nadcházející druhé kolo Plamenu a hlavně na sezónu pohárových soutěží.